O nas
Loty
Hotele
Samochody
iPhone iPhone
Android Android
 • Loty
  Hotele
  Samochody
  O nas
 •   Loty
airline tickets
Z
Do
Wyjazd
Powrót
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
(+) dodatkowe opcje
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
[!] aby zarezerwować miejsce dla dzieci podróżujących bez opieki, osób chorych lub w przypadku innych specjalnych wymagań,
prosimy skontaktować się z nami telefonicznie
Linia lotnicza
Klasa
(-) mniej opcji

Swiss Air

Oferty Swiss Air

Odwiedź stronę internetową airtickets.pl® i sprawdź najnowsze oferty Swiss Air. Zarezerwuj tanie bilety lotnicze i podróżuj najtaniej na rynku ! airtickets.pl® dba o aktualizację informacji o ofertach Swiss Air na trasy krajowe i międzynarodowe. Skorzystaj z naszych ofert! Wybierz airtickets.pl® i zarezerwuj bilety lotnicze ze Swiss Air. Dokonaj rezerwacji poprzez naszą stronę internetową www.airtickets.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 (22) 307 87 70.

Online Check-in Swiss Air

Pasażerowie podróżujący liniami lotniczymi Swiss Air mają możliwość skorzystania z odprawy lotniczej online czyli online check-in. Odprawa taka może być dokonana zarówno przez naszą stronę internetową jak i przez stronę Swiss Air poczynając od 23 godzin do jednej (1) godziny przed odlotem.

Bilety Lotnicze Swiss Air

airtickets.pl® daje Ci możliwość znalezienia najniższych cen biletów lotniczych Swiss Air i skutecznego zorganizowania podróży! Przy pomocy naszych wyjątkowych usług airtickets.pl® Alert oraz Today możesz otrzymywać codzienne powiadomienia o najtańszych lotach Swiss Air oraz otrzymywać poprzez e-mail informacje o ekonomicznych taryfach na wybrany dzień i na wybraną trasę.

Loty Swiss Air

Swiss Air jest największą szwajcarską linią lotniczą, z rozległą siecią połączeń lotniczych do Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki i Azji z główną bazą na międzynarodowym lotnisku w Zurychu (ZRH).

Swiss Air wykonuje loty do 45 krajów i 90 miast na całym świecie. Niektóre z najpopularniejszych tras Swiss Air to loty do: Kairu, Montrealu, Bostonu, Chicago, Los Angeles, Nowego Yorku, Hong-Kongu, Tel Awiwu, Dubaju, Tokio, Berlina, Frankfurtu, Budapesztu, Genewy, Moskwy, Aten, Salonik, Mediolanu, Rzymu, Barcelony, Porto, Madrytu, Brukseli, Amsterdamu, Oslo, Londynu, Paryża, Dublina i inne.

Swiss Air współpracuje z poniższymi liniami lotniczymi w formule wspólnego kodu (codeshare agreements): Air Alps, Air France, British Airways, Cirrus Airlines, Czech Airlines, Denim Airways, El Al, Finnair, Iberia, Japan Airlines, Macedonian Airlines, Maersk Air, Malaysia Airlines, Oman Air, Privat Air, Qantas, SN Brussels Airlines, Styrian Spirit, Thai Airways International, Ukraine International.

airtickets.pl® oferuje przydatne informacje dotyczące rezerwacji i zakupu tanich biletów lotniczych na loty ze Swiss Air jak również z pozostałymi liniami lotniczymi, takimi jak: LOT, Lufthansa, Air France, British Airways, Air Baltic, Aer Lingus, Aegean Air, Swiss, Alitalia, KLM, Aeroflot, Aerosvit, Wizzair, TAP, Finnair, Iberia, Czech, Delta, Austria, SAS, Ryanair.

Ograniczenia dotyczące bagażu Swiss Air

Swiss Air oferuje 3 podstawowe rodzaje taryfy: Swiss First Class, Swiss Business Class oraz Swiss Economy.

   - Ograniczenia dotyczące bagażu rejestrowanego
Na wszystkich trasach Swiss Air, dla pasażerów podróżujących taryfą Swiss First Class, dopuszczalny ciężar bagażu wynosi 40 kilogramów, dla pasażerów podróżujących taryfą Swiss Bussines 30 kilogramów, zaś dla pasażerów podróżujących taryfą Swiss Economy 20 kg.

Na wszystkich trasach Swiss Air z Europy do USA, Kanady i Meksyku, pasażerowie podróżujący taryfą Swiss First i Swiss Bussines mogą przewozić do dwóch (2) sztuk bagażu rejestrowanego o łącznej wadze nie przekraczającej 64 kg. Pasażerowie podróżujący taryfą Swiss Economy mogą przewozić jedną (1) sztukę bagażu rejestrowanego o wadze nie przekraczającej 23 kg. Dla lotów do/z Brazylii, pasażerowie podróżujący taryfą Swiss First, Swiss Business i Swiss Economy mogą zabrać do dwóch (2) sztuk bagażu rejestrowanego o łącznej wadze nie przekraczającej 64 kg.

   - Ograniczenia dotyczące bagażu podręcznego
Na trasach krajowych jak i międzynarodowych, pasażerowie podróżujący Swiss First i Swiss Bussines mogą przewozić do dwóch (2) sztuk bagażu podręcznego o wymiarach 55Χ20Χ40 cm i o łącznej wadze nie przekraczającej 16 kg. Pasażerowie podróżujący taryfą Swiss Economy mogą przewozić jedną (1) sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55Χ20Χ40 cm i o łącznej wadze nie przekraczającej 8 kg.

Niebezpieczne materiały i zabronione przedmioty

Zgodnie z rozporządzeniem linii lotniczych Swiss Air, zabrania się przewozu substancji płynnych w kabinie samolotu. Jakiegokolwiek rodzaju substancje płynne powinny być umieszczone w osobnym pojemniku o pojemności do 100 ml i zapakowane w specjalny plastykowe opakowanie.

Paszporty i Wizy

Przed podróżą z Liniami Lotniczymi Swiss Air, pasażer jest zobowiązany posiadać wszystkie dokumenty niezbędne do odbycia podróży, zarówno wyjazdu jak i wjazdu oraz do poruszania się wewnątrz danego kraju. Posiadanie ze sobą wymaganych dokumentów takich jak paszport, wiza itp. jest obowiązkiem pasażera.

airtickets.pl® jest liderem w dziedzinie e-biznesu i umożliwia wyszukiwanie i rezerwację biletów lotniczych, hoteli, wynajem samochodu oraz innych usług z zakresu turystyki takich jak zorganizowane pakiety turystyczne. Skorzystaj z innowacyjnych usług za pośrednictwem naszej strony i zarezerwuj łatwo i szybko podróży z jedynymi w swoim rodzaju usługami turystycznymi: Your Price, airtickets Trends, airtickets Today, airtickets Alert, Tours i Transfers.
 • Swiss Air

 • Swiss Air

 • Swiss Air

 • Swiss Air

ładowanie
1h
Aeroflot / British Airways
Αθήνα - Λονδίνο
Λονδίνο - Αθήνα
19/07/2012
22/07/2012
Preferencje plików cookie