O nas
Loty
Hotele
Samochody
iPhone iPhone
Android Android
 • Loty
  Hotele
  Samochody
  O nas
 •   Loty
airline tickets
Z
Do
Wyjazd
Powrót
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
(+) dodatkowe opcje
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
[!] aby zarezerwować miejsce dla dzieci podróżujących bez opieki, osób chorych lub w przypadku innych specjalnych wymagań,
prosimy skontaktować się z nami telefonicznie
Linia lotnicza
Klasa
(-) mniej opcji

Alitalia

Oferty Alitalia

Odwiedź stronęinternetową airtickets.pl® i sprawdź najnowsze oferty Alitalia. Zarezerwuj tanie bilety lotnicze i podróżuj najtaniej na rynku! airtickets.pl® dba o aktualizację informacji o ofertach Alitalia na trasy Krajowe i międzynarodowe. Skorzystaj z naszych ofert! Wybierz airtickets.pl i zarezerwuj bilety lotnicze z Alitalia. Dokonaj rezerwacji poprzez naszą stronę internetową www.airtickets.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 (22) 307 87 70.

Online Check-in Alitalia

Pasażerowie podróżujący Lufthansa mają możliwość skorzystania z odprawy lotniczej online czyli online check-in. Odprawa taka może być dokonana zarówno przez naszą stronę internetową jak i przez stronę Alitalia.

Tanie Bilety Lotnicze Alitalia

airtickets.pl® daje Ci możliwość znalezienia najniższych cen biletów lotniczych Alitalia i skutecznego zorganizowania podróży! Przy pomocy naszych wyjątkowych usług airtickets.pl® Alert oraz Today możesz otrzymywać codzienne powiadomienia o najtańszych lotach Alitalia oraz otrzymywać poprzez e-mail informacje o ekonomicznych taryfach na wybrany dzień i na wybraną trasę.

Tanie Loty Alitalia

Alitalia jest głównym przewoźnikiem we Włoszech z centralnym portem Lotniczym na międzynarodowym rzymskim lotnisku Fiumicino. Alitalia obsługuje 90 tras: 28 lotów krajowych i 62 międzynarodowych do 40 krajów.

Alitalia współpracuje z poniższymi liniami lotniczymi w formule wspólnego kodu (codeshare agreements):Air Alps, airBaltic, Air Italy, Baboo, Bulgaria Air, Air China, China Airlines, Cyprus Airways, Darwin Airline, Etihad Airways, Jat Airways, Jet Airways, Kuwait Airways, Luxair, Malaysia Airlines, Malev Hungarian Airlines, TAP Portugal i Ukraine International Airlines.

airtickets.pl® oferuje przydatne informacje dotyczące rezerwacji i zakupu tanich biletów lotniczych na loty z Alitalia jak również z pozostałymi liniami lotniczymi, takimi jak: LOT, Lufthansa, Air France, British Airways, Air Baltic, Aer Lingus, Aegean Air, Swiss, KLM, Aeroflot, Aerosvit, Wizzair, TAP, Finnair, Iberia, Czech, Delta, Austria, Ryanair, SAS.

Ograniczenia dotyczące bagażu Alitalia

   - Limit bagażu rejestrowanego
Alitalia ma 4 podstawowe kategorie taryf: Magnifica - Business, Ottima – Business, Classica Plus – Premium Economy i Classica – Economy. Na wszystkich krajowych lotach na terenie Włoch, Alitalia pomijając rodzaj taryfy zezwala na przewóz jednego (1) bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 23 kilogramów. Na trasach z/do Włoch, Europy, Środkowego Wschodu i Ameryki Północnej, pasażerowie mogą przewozić jeden (1) bagaż o łącznej wadze nie przekraczającej 23 kilogramów (Classica), trzy sztuki (2) bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 69 kilogramów (Ottima + Magnifica). Z/do Japonii pasażerowie podróżujący taryfą Classica mogą zabrać ze sobą jedną (1) sztukę bagażu do 23 kilogramów, natomiast pasażerowie podróżujący Classica Plus, do dwóch (2) sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 46 kilogramów. Pasażerowie podróżujący trafyą Ottima i Magnifica mogą zabrać ze sobą do trzech (3) sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 69 kilogramów.

Na trasach z USA, Kanady, Meksyku do Włoch, Europy, Algerii, Maroko, Tunezji, pasażerowie podróżujący taryfą Classica mogą przewieźć ze sobą jedną (1) sztukę bagażu o łącznej wadze do 23 kilogramów, taryfą Classica Plus do dwóch (2) sztuk bagażu o łącznej wadze do 46 kilogramów, taryfą Ottima lub Magnifica do trzech (3) sztuk bagażu o łącznej wadze do 69 kilogramów.

Na pozostałych trasach z Ameryki Północnej i Meksyku pasażerowie podróżujący taryfą Classica lub Classica Plus mogą przewieźć ze sobą do dwóch (2) sztuk bagażu rejestrowanego o łącznej wadze nie przekraczającej 46 kilogramów. Pasażerowie podróżujący taryfą Ottima lub Magnifica mogą przewieźć do trzech (3) sztuk bagażu rejestrowanego o łącznej wadze nie przekraczającej 69 kilogramów.

Na trasach do/z Afryki Centralnej, Argentyny, Wenezueli, Brazylii, pasażerowie podróżujący taryfą Classica i Classica Plus mogą przewieźć ze sobą do dwóch (2) sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 46 kilogramów, natomiast pasażerowie podróżujący taryfą Ottima lub Magnifica mogą przewieźć ze sobą do trzech (3) sztuk bagażu o łącznej wadze do 69 kilogramów.

   - Ograniczenia dotyczące bagażu podręcznego
Na trasach krajowych i zagranicznych, Alitalia zezwala na przewóz jednej (1) sztuki bagażu podręcznego, nie przekraczającej wymiarów 55x25x35 cm. Ciężar bagażu podręcznego nie może przekraczać 8 kilogramów.

   - Niebezpieczne materiały i zabronione przedmioty
Zgodnie z rozporządzeniem linii lotniczych Alitalia, zabrania się przewozu substancji płynnych w kabinie samolotu. Jakiegokolwiek rodzaju substancje płynne powinny być umieszczone w osobnym pojemniku o pojemności do 100 ml i zapakowane w specjalny plastykowe opakowanie.

Paszporty i Wizy

Przed podróżą z Liniami Lotniczymi Alitalia, pasażer jest zobowiązany posiadać wszystkie dokumenty niezbędne do odbycia podróży, zarówno wyjazdu jak i wjazdu oraz do poruszania się wewnątrz danego kraju. Posiadanie ze sobą wymaganych dokumentów takich jak paszport, wiza itp. jest obowiązkiem pasażera.

airtickets.pl® jest liderem w dziedzinie e-biznesu i umożliwia wyszukiwanie i rezerwację biletów lotniczych, hoteli, wynajem samochodu oraz innych usług z zakresu turystyki takich jak zorganizowane pakiety turystyczne. Skorzystaj z innowacyjnych usług za pośrednictwem naszej strony i zarezerwuj łatwo i szybko podróży z jedynymi w swoim rodzaju usługami turystycznymi: Your Price, airtickets Trends, airtickets Today, airtickets Alert, Tours i Transfers.
Loading...
Rzym
 
465 zł
null - Rzym: 465zł
 • Alitalia

 • Alitalia

 • Alitalia

 • Alitalia

ładowanie
1h
Aeroflot / British Airways
Αθήνα - Λονδίνο
Λονδίνο - Αθήνα
19/07/2012
22/07/2012
Preferencje plików cookie