O nas
Loty
Hotele
Samochody
iPhone iPhone
Android Android
 • Loty
  Hotele
  Samochody
  O nas
 •   Loty
airline tickets
Z
Do
Wyjazd
Powrót
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
(+) dodatkowe opcje
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
[!] aby zarezerwować miejsce dla dzieci podróżujących bez opieki, osób chorych lub w przypadku innych specjalnych wymagań,
prosimy skontaktować się z nami telefonicznie
Linia lotnicza
Klasa
(-) mniej opcji

LOΤ Polskie Linie Lotnicze

Oferty LOT

Odwiedź stronę internetową airtickets.pl® i sprawdź najnowsze oferty LOtu. Zarezerwuj tanie bilety lotnicze i podróżuj najtaniej na rynku! airtickets.pl® dba o aktualizację informacji o ofertach LOTu na trasy krajowe i międzynarodowe. Skorzystaj z naszych ofert! Wybierz airtickets.pl® i zarezerwuj bilety lotnicze z LOTem. Dokonaj rezerwacji poprzez naszą stronę internetową www.airtickets.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 (22) 307 87 70.

Online Check-in LOT

Usługa odprawy lotniczej online (online check-in) LOTu jest czynna od 24 godzin do 120 minut przed zaplanowanym odlotem. Odprawa lotnicza online może zostać zrobiona zarówno przez stronę internetową LOTu jak też przez naszą stronę internetową.

Tanie Bilety Lotnicze LOT

Bilety lotnicze LOTu. airtickets.pl® daje Ci możliwość znalezienia najniższych cen biletów lotniczych LOTu i skutecznego zorganizowania podróży! Przy pomocy naszych wyjątkowych usług airtickets.pl® Alert oraz Today możesz otrzymywać codzienne powiadomienia o najtańszych lotach LOTu oraz otrzymywać poprzez e-mail informacje o ekonomicznych taryfach na wybrany dzień i na trasę.

Tanie Loty LOT

LOT jest głównym przewoźnikiem lotniczym w Polsce z bazą w Warszawie. Z flotą 55 samolotów, LOT obsługuje sieć 60 tras w Europie, Środkowym Wschodzie, Ameryce Północnej i Azji z głównym portem lotniczym na «Lotnisku Chopina» w Warszawie.

Poszczególne z tras krajowych i międzynarodowych obsługują: Amsterdam, Ateny, Barcelonę, Beirut, Belgrad, Berlin, Bratysławę, Brukselę, Bukareszt, Kair, Chicago, Kopenhagę, Damaszek, Genewę, Hanoi, Stambuł, Katowice, Kijów, Larnakę, Lwów, Londyn, Moskwę, Poznań, Rygę, Rzeszów, Sofię, Szczecin, Tbilisi, Tel Aviv, Toronto, Wiedeń, Warszawę, Wrocław, Erewań oraz Zurych.

Polskie Linie Lotnicze LOT współpracują z poniższymi liniami lotniczymi w formule wspólnego kodu (codeshare agreements): Adria Airways, Aeroflot, Air Canada, Aerosvit, ANA, Asiana Airlines, Austrian Airlines, Belavia, Blue1, bmi, Brussels Airlines, Bulgaria Air, Continental Airlines, Egyptair, Jat Airways, Lufthansa, Luxair, Rossiya Airlines, SAS, Singapore Airlines, South African Airways, Spanair, Swiss International Air Lines, TAP, TAROM, Turkish Airlines oraz United Airlines.

airtickets.pl® oferuje przydatne informacje dotyczące rezerwacji i zakupu tanich biletów lotniczych na loty z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT jak również z pozostałymi liniami lotniczymi, takimi jak: Lufthansa, Air France, British Airways, Air Baltic, Aer Lingus, Aegean Air, Swiss, Alitalia, KLM, Aeroflot, Aerosvit, Wizzair, TAP, Finnair, Iberia, Czech, Delta, Austria, SAS, Ryanair.

Ograniczenia dotyczące bagażu LOT

   - Limit bagażu rejestrowanego
Na loty z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT z/do Europy, Środkowego Wschodu oraz Wietnamu, pasażerowie podróżujący Business Class mogą przewozić ze sobą bagaż rejestrowany o łącznej wadze nie przekraczającej 30 kilogramów. Pasażerowie podróżujący klasą ekonomiczną mogą przewozić ze sobą bagaż rejestrowany o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kilogramów. Pasażerowie podróżujący klasą ekonomiczną do/z Bejrutu, Kairu, Damaszku mogą przewozić ze sobą bagaż rejestrowany o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kilogramów. Na loty do/z USA, Kanady pasażerowie podróżujący Business Class mogą przewozić ze sobą bagaż rejestrowany do dwóch (2) sztuk, o łącznej wadze nie przekraczającej 32 kilogramów. Natomiast pasażerowie podróżujący klasą ekonomiczną na tej trasie mogą przewozić ze sobą jedną (1) sztukę bagażu rejestrowanego o łącznej wadze nie przekraczającej 23 kilogramów.

   - Limit bagażu podręcznego
Na wszystkich lotach Polskich Linii Lotniczych LOT, pasażerowie podróżujący Business Class mogą przewozić ze sobą bagaż podręczny do dwóch (2) sztuk, o łącznej wadze nie przekraczającej 9 kilogramów. Natomiast pasażerowie podróżujący klasą ekonomiczną na tej trasie mogą przewozić ze sobą jedną (1) sztukę bagażu podręcznego o łącznej wadze nie przekraczającej 6 kilogramów.

   - Niebezpieczne materiały i zabronione przedmioty
Zgodnie z przepisami Polskich Linii Lotniczych LOT, zabrania się przewozu materiałów wybuchowych lub łatwopalnych, oraz materiałów i przedmiotów które mogłyby zagrażać zdrowiu lub życiu pasażerów i załogi oraz naruszać w jakikolwiek sposób bezpieczeństwo samolotu, wyposażenia lub przedmiotów które przewozi.

Paszporty i Wizy

Przed podróżą z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, pasażer jest zobowiązany posiadać wszystkie dokumenty niezbędne do odbycia podróży, zarówno wyjazdu jak i wjazdu oraz do poruszania się wewnątrz danego kraju. Posiadanie ze sobą wymaganych dokumentów takich jak paszport, wiza itp. jest obowiązkiem pasażera.

airtickets.pl® jest liderem w dziedzinie e-biznesu i umożliwia wyszukiwanie i rezerwację biletów lotniczych, hoteli, wynajem samochodu oraz innych usług z zakresu turystyki takich jak zorganizowane pakiety turystyczne. Skorzystaj z innowacyjnych usług za pośrednictwem naszej strony i zarezerwuj łatwo i szybko podróży z jedynymi w swoim rodzaju usługami turystycznymi: Your Price, airtickets Trends, airtickets Today, airtickets Alert, Tours i Transfers.
Loading...
Londyn
 
423 zł
null - Londyn: 423zł
 • LOΤ Polskie Linie Lotnicze

 • LOΤ Polskie Linie Lotnicze

 • LOΤ Polskie Linie Lotnicze

 • LOΤ Polskie Linie Lotnicze

ładowanie
1h
Aeroflot / British Airways
Αθήνα - Λονδίνο
Λονδίνο - Αθήνα
19/07/2012
22/07/2012
Preferencje plików cookie