O nas
Loty
Hotele
Samochody
iPhone iPhone
Android Android
 • Loty
  Hotele
  Samochody
  O nas
 •   Loty
airline tickets
Z
Do
Wyjazd
Powrót
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
(+) dodatkowe opcje
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
[!] aby zarezerwować miejsce dla dzieci podróżujących bez opieki, osób chorych lub w przypadku innych specjalnych wymagań,
prosimy skontaktować się z nami telefonicznie
Linia lotnicza
Klasa
(-) mniej opcji

Lufthansa

Oferty Lufthansa

Odwiedź stronę internetową airtickets.pl® i sprawdź najnowsze oferty Lufthansa. Zarezerwuj tanie bilety lotnicze i podróżuj najtaniej na rynku! airtickets.pl® dba o aktualizację informacji o ofertach Lufthansa na trasy krajowe i międzynarodowe. Skorzystaj z naszych ofert! Wybierz airtickets.pl i zarezerwuj bilety lotnicze z Lufthansa. Dokonaj rezerwacji poprzez naszą stronę internetową www.airtickets.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 (22) 307 87 70.

Online Check-in Lufthansa

Pasażerowie podróżujący Lufthansa mają możliwość skorzystania z odprawy lotniczej online czyli online check-in. Odprawa taka może być dokonana zarówno przez naszą stronę internetową jak i przez stronę Lufthansa.

Tanie Bilety Lotnicze Lufthansa

airtickets.pl® daje Ci możliwość znalezienia najniższych cen biletów lotniczych Lufthansa i skutecznego zorganizowania podróży! Przy pomocy naszych wyjątkowych usług airtickets.pl® Alert oraz Today możesz otrzymywać codzienne powiadomienia o najtańszych lotach Lufthansa oraz otrzymywać poprzez e-mail informacje o ekonomicznych taryfach na wybrany dzień i na wybraną trasę.

Tanie Loty Lufthansa

Lufthansa, założyciel i członek lotniczej koalicji Star Alliance, jest największą linią lotniczą w Niemczech z bazą na lotnisku we Frankfurcie nad Menem. Lufthansa obsługuje 18 tras krajowych i 185 tras międzynarodowych do: Afryki, Ameryki, Azji, Europy. Niektóre z najpopularniejszych tras międzynarodowych to: Algeria, Kair, Cape Town, Montreal, Toronto, Vancouver, Meksyk, Atlanta, Boston, Chicago, Los Angeles, Sao Paolo, Pekin, Szanghaj, Tokio, Seul, Kalkuta, Singapur, Larnaka, Dubai, Tirana, Wiedeń, Bruksela, Sofia, Praga, Helsinki, Paryż, Nicea, Ateny, Rzym, Warszawa, Lisbona, Londyn i wiele innych.

Lufthansa współpracuje z poniższymi liniami lotniczymi w formule wspólnego kodu (codeshare agreements): Air Malta, Air Moldova, Avianca, Cimber Sterling, Cirrus Airlines, Jat Airways, JetBlue Airways, Luxair, Mexicana, Qatar Airways και TACA Airlines.

airtickets.pl® oferuje przydatne informacje dotyczące rezerwacji i zakupu tanich biletów lotniczych na loty z Lufthansa jak również z pozostałymi liniami lotniczymi, takimi jak: LOT, Air France, British Airways, Air Baltic, Aer Lingus, Aegean Air, Swiss, Alitalia, KLM, Aeroflot, Aerosvit, Wizzair, TAP, Finnair, Iberia, Czech, Delta, Austria, SAS, Ryanair.

Ograniczenia dotyczące bagażu Lufthansa

   - Ograniczenia dotyczące bagażu rejestrowanego
Na wszystkich trasach Lufthansy na terenie Niemiec i Europy, jak również na trasach do Afryki, Środkowego Wschodu i Azji, pasażerowie podróżujący taryfą First Class mogą zabrać ze sobą bagaż o łącznej wadze nie przekraczającej 40 kilogramów, pasażerowie podróżujący taryfą Business Class bagaż do 30 kilogramów, zaś pasażerowie podróżujący taryfą Economy Class do 20 kilogramów.

   - Ograniczenia dotyczące bagażu podręcznego
Na trasach krajowych i międzynarodowych, pasażerowie podróżujący taryfą First Class i Business Class mogą zabrać ze sobą do dwóch (2) sztuk bagażu podręcznego, których wymiary nie mogą przekraczać 55x20x40cm, zaś ich waga nie może przekraczać 8 kg/szt. Pasażerowie podróżujący taryfą Economy Class mogą zabrać ze sobą jedną (1) sztukę bagażu podręcznego którego wymiary nie mogą przekraczać 55x20x40cm, zaś waga nie może przekraczać 8 kg.

   - Niebezpieczne materiały i zabronione przedmioty
Zgodnie z rozporządzeniem linii lotniczych Lufthansa, zabrania się przewozu substancji płynnych w kabinie samolotu. Jakiegokolwiek rodzaju substancje płynne powinny być umieszczone w osobnym pojemniku o pojemności do 100 ml i zapakowane w specjalny plastykowe opakowanie.

Paszporty i Wizy

Przed podróżą z Liniami Lotniczymi Lufthansa, pasażer jest zobowiązany posiadać wszystkie dokumenty niezbędne do odbycia podróży, zarówno wyjazdu jak i wjazdu oraz do poruszania się wewnątrz danego kraju. Posiadanie ze sobą wymaganych dokumentów takich jak paszport, wiza itp. jest obowiązkiem pasażera.

airtickets.pl® jest liderem w dziedzinie e-biznesu i umożliwia wyszukiwanie i rezerwację biletów lotniczych, hoteli, wynajem samochodu oraz innych usług z zakresu turystyki takich jak zorganizowane pakiety turystyczne. Skorzystaj z innowacyjnych usług za pośrednictwem naszej strony i zarezerwuj łatwo i szybko podróży z jedynymi w swoim rodzaju usługami turystycznymi: Your Price, airtickets Trends, airtickets Today, airtickets Alert, Tours i Transfers.
Loading...
Frankfurt
 
821 zł
null - Frankfurt: 821zł
 • Lufthansa

 • Lufthansa

 • Lufthansa

 • Lufthansa

ładowanie
1h
Aeroflot / British Airways
Αθήνα - Λονδίνο
Λονδίνο - Αθήνα
19/07/2012
22/07/2012
Preferencje plików cookie