O nas
Loty
Hotele
Samochody
iPhone iPhone
Android Android
 • Loty
  Hotele
  Samochody
  O nas
 •   Loty
airline tickets
Z
Do
Wyjazd
Powrót
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
(+) dodatkowe opcje
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
[!] aby zarezerwować miejsce dla dzieci podróżujących bez opieki, osób chorych lub w przypadku innych specjalnych wymagań,
prosimy skontaktować się z nami telefonicznie
Linia lotnicza
Klasa
(-) mniej opcji

Wizz Air

Oferty Wizz Air

Odwiedź stronę internetową airtickets.pl® i sprawdź najnowsze oferty Wizzair. Zarezerwuj tanie bilety lotnicze i podróżuj najtaniej na rynku! airtickets.pl® dba o aktualizację informacji o ofertach Wizzair na trasy krajowe i międzynarodowe. Skorzystaj z naszych ofert! Wybierz airtickets.pl i zarezerwuj bilety lotnicze ze Wizzair. Dokonaj rezerwacji poprzez naszą stronę internetową www.airtickets.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 (22) 307 87 70.

Online Check-in Wizz Air

Pasażerowie podróżujący z Wizzair, mają możliwość odbyć online check-in poprzez oficjalną stronę internetową Wizzair lub poprzez naszą stronę internetową.

Bilety Lotncize Wizz Air

airtickets.pl® daje Ci możliwość znalezienia najniższych cen biletów lotniczych Wizzair i skutecznego zorganizowania podróży! Przy pomocy naszych wyjątkowych usług airtickets.pl® Alert oraz Today możesz otrzymywać codzienne powiadomienia o najtańszych lotach Wizzair oraz otrzymywać poprzez e-mail informacje o ekonomicznych taryfach na wybrany dzień i na wybraną trasę.

Loty Wizz Air

Wizz Air Hungary Airlines Ltd. jest węgierską low-cost linią lotniczą z bazą ulokowaną na międzynarodowym lotnisku Liszt Ferenc w Budapeszcie.

Wizzair wykonuje loty na mniejsze lotniska w celu możliwego zmniejszenia ceny lotów. Przykładowo, niektóre z tras Wizzair obejmują takie kraje jak: Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Rumunia, Hiszpania, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania. airtickets.pl® dostarcza niezbędnych informacji na temat rezerwacji i zakupu tanich biletów lotniczych i lotów z liniami Alitalia jak również z pozostałymi liniami lotniczymi, takimi jak Aegean, Olympic Air, Cyprus Airways, Alitalia, Lufthansa, Swiss, British, Iberia, Czech, KLM, Delta, LOT, Air France, Turkish, Aeroflot, Austrian, easyJet, TAP Portugal, Thai Airways, SAS, Egyptair, Tarom, Ryanair oraz bmi.

Ograniczenia Dotyczące Bagażu Wizz Air

   - Ograniczenia przewozu bagażu
Pasażerowie Wizzair mogą przewozić ze soba bez żadnych dodatkowych kosztów do jednej (1) sztuki bagażu podręcznego o wymiarach nie przekraczających 55x40x20 i o ciężarze nie przekraczjącym 10 kg oraz aż do 6 sztuk bagażu rejestrowanego do 32 kg/sztukę za dodatkową opłatą.

Paszport i Wiza

Przed lotem z Wizzair, pasażer jest zobowiązany posiadać wszystkie dokumenty niezbędne do odbycia podróży, zarówno wyjazdu jak i wjazdu oraz do poruszania się wewnątrz danego kraju. Posiadanie ze sobą wymaganych dokumentów takich jak paszport, wiza itp. jest obowiązkiem pasażera.

airtickets.pl® jest liderem w dziedzinie e-biznesu i umożliwia wyszukiwanie i rezerwację biletów lotniczych, hoteli, wynajem samochodu oraz innych usług z zakresu turystyki takich jak zorganizowane pakiety turystyczne. Skorzystaj z innowacyjnych usług za pośrednictwem naszej strony i zarezerwuj łatwo i szybko podróży z jedynymi w swoim rodzaju usługami turystycznymi: Your Price, airtickets Trends, airtickets Today, airtickets Alert, Tours i Transfers.
 • Wizz Air

 • Wizz Air

 • Wizz Air

 • Wizz Air

ładowanie
1h
Aeroflot / British Airways
Αθήνα - Λονδίνο
Λονδίνο - Αθήνα
19/07/2012
22/07/2012
Preferencje plików cookie