O Nas

O nas

airtickets® jest agencją turystyczną online specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości usług niezbędnych dla wyszukiwania i zakupu biletów lotniczych, rezerwacji hotelowej, wynajmu samochodu. Naszym celem jest zapewnienie doskonałego standardu w zakresie usług klienta. Ponadto, dostarczamy nowoczesne narzędzia oraz serwisy, dla usprawnienia i uproszczenia procesu wyszukiwania, organizacji i zakupu wybranego przez Państwa produktu, przy zagwarantowaniu najniższej ceny. Nasz zespół składa się z doświadczonych agentów ze znakomitą znajomością rynku turystycznego oraz ze znajomością potrzeb współczesnego podróżnika.

Jako członek airtickets.com®, airtickets® działa pod kierownictwem Airtickets Tourist Services S.A które ma za sobą ponad 10 lat doświadczenia i wiedzy w sprzedaży usług turystycznych i odegrało główną rolę w rozwoju online travel w Południowo-Wschodniej Europie. Dzięki rozwijającej się sieci usług internetowych w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Grecji, Niemczech, Francji, Włoszech, Polsce, Czechach, Rumunii, Albanii, Turcji, Rosji, Australii, Indiach, a ostatnio także w Chinach. Airtickets Tourist Services S.A gwarantuje najwyższej jakości usługi turystyczne, doskonałą obsługę klienta i najlepsze ceny jakie rynek ma do zaoferowania.

Dokonaj rezerwacji przy zapewnieniu całkowitego bezpieczeństwa z airtickets® Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług.

Przyjemnej podróży!

Airtickets Tourist Services S.A posiada certyfikat IATA i spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa transakcji.